602 500 773

info@jimalu.cz

Zaslat poptávku

Automatizace

Automatizace a řídicí systémy Elekro

Co nabízíme

Zajišťujeme kompletní návrh a realizaci řídicích a vizualizačních systémů. Důraz klademe na plně integrovanou automatizaci s možností napojení na nadřazené informační systémy.

Vyrábíme jednoúčelové stroje, výrobní celky a výrobní linky. Jsme dodavatelem zejména pro automobilový průmysl.

Průmyslové automaty SIMATIC, Mitsubishi, Omron a Allen Bradley
Průmyslové sběrnice PROFINET, IO-Link, Industrial Ethernet
Vizualizační systémy HMI, SCADA
RFID systémy
komunikace se systémy MES

Naše služby

Bezpečnost

Bezpečnost pro operátora a bezpečnost pro stroj je vždy součástí návrhu. Řešeno dle ISO 12100 a navazující bezpečnostní normy.

Elektroinstalace

Provádime návrh a realizaci elektro.

Řídicí systémy a řízení pohonů se safety integrated

Zajistíme pro vás integraci bezpečnostních prvků a funkcí. Navrhneme a zkontrolujeme funkční bezpečnost podle norem ČSN EN ISO 12100 a ČSN EN ISO 14121 a podružných dle dané aplikace.

Řízení pohonů

Navrhujeme a realizujeme řízení pohonů a servo pohonů. Nabízíme jak jednoduchou aplikaci, tak i náročné úlohy se servo pohony pro přesné polohování. Například pro přesné nanášení lepidla.
Dokážeme plně vést váš projekt a vypracovat projektovou dokumentaci. Náš tým přitom hovoří česky, anglicky a německy. Máme také oddělení elektro, které provádí projekce a programování řídicích systémů a elektroinstalace. Elektrická schémata kreslíme s využitím EPLAN softwaru. Programujeme například pro Siemens, Mitsubishi, Omron a Allen-bradley.

Zajistíme kompletní realizaci vašeho projektu

Nechte to na nás. Postaráme se o kompletní proces od zajištění návrhu až po zprostředkování obchodu a služeb.

Zajištění Projektové dokumentace

Vypracujeme pro vás kompletní projektovou dokumentaci obsahující CE prohlášení o shodě a ES prohlášení o shodě, Výchozí revizi elektro, Technickou zprávu, Analýzu rizik, Elektro dokumentaci, Pneumatickou dokumentaci, Strojní dokumentaci, Návod k obsluze, včetně seznamů náhradních dílů a harmonogramu pro údržbu zařízení.

Komplexní zajištění softwaru

Dle vašich potřeb zajistíme tvorbu programů řídicích systémů PLC, včetně programování a parametrizování všech doplňkových systémů, potřebných pro správný a bezchybný chod vašeho zařízení. Zajišťujeme servis a modifikace i pro zařízení dodaných třetí stranou.

Doplňkové a přitom nezbytné systémy

Pohonné a polohovací systémy, kamerové kontrolní systémy, mazací systémy a další běžně integrujeme do našich zařízení.
Víme, jaký je rozdíl mezi čidlem, snímačem a senzorem.

Zaslat poptávku

info@jimalu.cz

602 500 773

IČ: 27295613  DIČ: CZ27295613
© 2024 Všechna práva vyhrazena | Jimalu s.r.o. | Chomutov
Zajišťujeme kompletní služby v oblasti zabezpečení materiálem, komponenty, výrobky a vybavením převážně pro výrobní společnosti v automobilovém průmyslu. Jedná se přitom zejména o kovové a kovodělné výrobky, kalibry, konstrukce a zařízení, které vyrábíme na základě výkresové dokumentace.

Beethovenova 1269, 430 01 Chomutov